بیشتر

  سلسیوس بالاخره اعلام ورشکستگی کرد

  شرکت کریپتو Celsius پس از یک ماه آشفتگی، درخواست فصل 11 حفاظت از ورشکستگی را ارائه کرده است.

  در بیانیه روز چهارشنبه، سلسیوس گفت که به دنبال تثبیت کسب و کار خود از طریق تجدید ساختار به روشی است که “ارزش را برای همه سهامداران به حداکثر برساند.” سلسیوس گفت 167 میلیون دلار پول نقد برای پشتیبانی از عملیات در این مدت در اختیار دارد.

  پیش از این، سی‌ان‌بی‌سی گزارش داد که وکلای این شرکت، به گفته یک منبع، که خواست نامش فاش نشود، از عصر چهارشنبه به رگولاتورهای ایالتی ایالات متحده در رابطه با ورشکستگی اطلاع داده‌اند،

  الکس ماشینسکی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل سلسیوس در بیانیه ای گفت: «این تصمیم درستی برای جامعه و شرکت ما است. من مطمئن هستم که وقتی به تاریخ سلسیوس نگاه می کنیم، این لحظه را به عنوان یک لحظه تعیین کننده خواهیم دید که در آن اقدام با عزم و اطمینان به جامعه خدمت کرده و آینده شرکت را تقویت می کند.”

  این شرکت مستقر در هوبوکن، نیوجرسی، یک ماه پیش پس از مسدود کردن حساب‌های مشتریان، با مقصر دانستن «شرایط شدید بازار» خبرساز شد.

  اخبار روز چهارشنبه نشان‌دهنده آخرین ورشکستگی ارزهای دیجیتال با کاهش شدید قیمت‌ها است.

  سلسیوس با بیش از 8 میلیارد دلار وام به مشتریان و تقریباً 12 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت تا ماه می، یکی از بزرگترین بازیگران در فضای وام‌دهی کریپتو بود. سلسیوس اعلام کرد تا ژوئن 1.7 میلیون مشتری داشت و با حساب‌های بهره‌دار و بازدهی تا 17 درصد رقابت می‌کرد.