بیشتر

  استراتژیست جی پی مورگان مدعی است که بدترین قسمت بازار نزولی را پشت سر گذاشتیم

  از ماه گذشته، بازار کریپتو بزرگترین بازار نزولی در تاریخ کوتاه خود را تجربه کرده است. به گفته نیکولاوس پانیگیرتزوگلو، استراتژیست جی پی مورگان، که پیش بینی کرده است که افت بزرگ کریپتو کم کم به پایان می رسد، همه چیز از دست نرفته است.

  این تحلیلگر اظهار داشت که علاقه بیشتری برای نجات شرکت ها وجود دارد که باید بازار را به سمت صعود سوق دهد. یکی دیگر از استدلال های قوی که ادعای او را تایید می کند، تامین مالی سرمایه گذاری خطرپذیر قوی در دو ماه گذشته است. او می گوید:

  “شاخص‌هایی مانند معیار اهرم خالص ما نشان می‌دهد که کاهش اهرم‌زدایی در حال حاضر به خوبی پیشرفت کرده است.”

  کاهش ارزش رمزارزها اوایل ماه مه پس از سقوط شبکه Terra Luna آغاز شد، جایی که میلیاردها دلار آمریکا در فرآیند انحلال از بین رفت. این اتفاق سقوط کل بازار را به همراه داشت، چرا که همه ارز دیجیتالهای از جمله بیت کوین و اتریوم بخش قابل توجهی ارزش خود را از دست دادند و چندین وام دهنده رمزنگاری مانند BlockFi یا Celsius خود را در خطر دیدند.

  با این حال پانیگیرتزوگلو معتقد است که این دوران وحشتناک به زودی به پایان خواهد رسید. او همچنین نگرش مثبت خود را به دلیل سرمایه گذاری های سالم در پروژه های کریپتو حفظ می کند. این خبر خوبی برای جامعه ارزهای دیجیتال است، که در نهایت ممکن است کمی نسبت به آینده امیدوارتر شوند.