بیشتر

  کره توسعه دهندگان Terra را ممنوع الخروج میکند

  دادستان‌های کره از خروج توسعه‌دهندگان Terra و توسعه‌دهندگان سابق از کشور جلوگیری کرده‌اند، چرا که تحقیقات در مورد پروژه شکست خورده این رمزارز ادامه دارد.

  به گزارش رسانه کره ای JTBC News، تیم تحقیقات مشترک جرایم مالی و اوراق بهادار که به تازگی تشکیل شده است، می گوید که تحریم سفر برای جلوگیری از خروج افراد ذینفع در این پرونده از کشور است. این اقدام همچنین می‌تواند در آماده‌سازی اقدامات تحقیقاتی اضافی مانند جستجو و توقیف و همچنین احضاریه برای سایر افراد درگیر در این پرونده باشد.

  یکی از توسعه دهندگان سابق Terra، دانیل هونگ، در توییتر گفت که توسعه دهندگانی مانند او از تحریم سفر مطلع نشده اند. او گفت: «[راستش را بخواهید] این که به‌عنوان مجرمان بالقوه با ما رفتار می‌شود، کاملاً ظالمانه و غیرقابل قبول است.»

  آزمایشگاه‌های Do Kwon و Terraform در حال حاضر موضوع چندین تحقیق و شکایت در حال انجام در حوزه‌های قضایی مختلف در کره و خارج از کشور هستند. این مشکلات نظارتی ناشی از سقوط لونا و استیبل کوین TerraUSD (UST) است.

  آزمایشگاه Terraform همچنین به دلیل فرار مالیاتی احتمالی در کره به میزان حدود 78 میلیون دلار تحت بررسی است. Kwon قبلاً پاسخ داده بود که این شرکت هیچ گونه بدهی مالیاتی معوقه در کشور ندارد.