بیشتر

  تتر استیبل کوین جدیدی را راه‌اندازی کرد که به پزو مکزیک متصل شده است

  تتر یک استیبل کوین جدید با پزو مکزیکی راه اندازی کرده است که ورود آن به آمریکای لاتین را نشان می دهد.

  تتر امروز گفت که این استیبل کوین که MXNT نام دارد، در ابتدا روی بلاک چین های اتریوم، ترون و پلیگون در دسترس خواهد بود.

  این چهارمین استیبل کوین فیات تتر پس از USDT متصل به دلار، EURT متصل به اروپا و CNHT چینی فراساحلی متصل به یوان است.

  پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، در بیانیه‌ای گفت:”در سال گذشته شاهد افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین بوده‌ایم که آشکار کرده است که ما نیاز به گسترش پیشنهادات خود داریم. “معرفی یک استیبل کوین متصل به پزو، ذخیره ای از ارزش را برای کسانی که در بازارهای نوظهور و به ویژه مکزیک هستند، فراهم می کند.”

  تتر گفت که راه‌اندازی MXNT زمینه آزمایشی را برای ورود کاربران جدید در آمریکای لاتین فراهم می‌کند و راه را برای استیبل کوین‌های ثابت فیات بیشتر در منطقه هموار می‌کند.

  در حالی که تتر دارای استیبل کوین‌هایی با یورو و یوان است، استیبل کوین USDT آن همچنان محبوبیت بیشتری دارد، اگرچه اخیراً در میان وحشت ناشی از سقوط استیبل کوین الگوریتمی terraUSD (UST) در اوایل ماه جاری شاهد بازخریدهای گسترده‌ای بوده است.

  بر اساس اطلاعات داشبورد The Block، USDT همچنان بزرگترین استیبل کوین در جهان است و کل عرضه فعلی آن بیش از 77 میلیارد است.

  با این حال، طی ماه گذشته، عرضه تتر بیش از 15 میلیارد کاهش یافته است.

  اما تتر همچنان خوشبین است. آردوینو اخیراً به The Block گفت: “ما باید بر این واقعیت تأکید کنیم که تتر پیوند خود را از دست نداده است و سهولتی که در آن تتر به معامله‌گران اجازه می‌دهد بازخریدها را انجام دهند.”