بیشتر

  پلتفورم NFT کوین‌بیس

  بیش از 8.4 میلیون آدرس ایمیل در لیست انتظار Coinbase NFT قرار داشت، با این پروژه که گفته می‌شود در هفته‌های آینده برای همه افراد بالای 18 سال در دسترس خواهد بود.

  بازار توکن غیرقابل تعویض Coinbase (NFT) صرافی رمزنگاری بیش از شش ماه پس از اینکه شرکت اعلام کرد قصد دارد فهرست انتظاری برای سایت باز کند، به مرحله بتا رفته است.

  صرافی کریپتو اعلام کرد که آزمایش‌کنندگان بتا برای Coinbase NFT می‌توانند پروفایل‌های آنلاین و همچنین خرید و فروش NFT را ایجاد کنند.

  در یک نشست مطبوعاتی روز سه‌شنبه، سانچان ساکسنا، معاون محصول و اکوسیستم کوین‌بیس، اشاره کرد که طراحی این بازار تلاقی بین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی و سایر بازارهای NFT مانند OpeaSea خواهد بود.

  Saxena گفت: «در حالی که درست است که خرید و فروش NFT بخش بزرگی از اکوسیستم امروزی است، چیزی که ما با صحبت با بسیاری از مشتریان و سازندگان آموختهایم، این است که چیزی بیش از خرید و فروش در آن وجود دارد. “جنبه اجتماعی آن وجود دارد.”

  به گفته ساکسنا، این پلتفرم فرصت هایی برای تعامل بین کاربران و همچنین سازندگان خواهد داشت. مانند بسیاری از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، Coinbase NFT به کاربران این امکان را می‌دهد تا پروفایل‌های سازندگان و دیگران را دنبال کنند، روی آثار هنری نظر بدهند و فید شخصی‌سازی شده را برای کشف NFT‌های جدید بر اساس تعامل و خرید نظارت کنند.

  در حالی که بازار در مرحله بتا است، کوین‌بیس گفت که برای مدت محدودی هیچ کارمزد تراکنش‌ای وجود نخواهد داشت و هدف این صرافی کاهش هزینه‌های Fee برای تراکنش‌های اتر (ETH) با مشارکت با 0x Labs است.

  به گفته کوین بیس، صرافی برنامه ریزی کرده است تا بر اساس موقعیت کاربران در لیست انتظار، دسترسی به بازار NFT را باز کند و این پلتفرم برای همه افراد بالای 18 سال «در هفته های آینده» در دسترس باشد.