بیشتر

  توکن SOS و نحوه دریافت آن

  SOS airdrop در حال انجام است و هر کسی می‌تواند با دنبال کردن این مراحل، توکن های SOS را به صورت رایگان دریافت کند. اول از همه توکن‌ SOS چیست؟ SOS ادعا می کند که بزرگترین airdrop تا کنون برای جامعه NFT است زیرا به کاربرانی که از طریق وب سایت OpenSea(بزرگترین پورتال خرید و فروش ان‌اف‌تی) تراکنش انجام داده اند، پاداش می دهد.

  مقدار توکن های رایگان SOS به پولی که در OpenSea خرج کرده اید بستگی دارد و این شامل اتریوم، DAI و USDC است که در آنجا خرج شده است. همه اینها در ۰٫۷ ضرب می شود و تعداد توکن هایی را که به عنوان airdrop دریافت می کنید به دست می آورید.

  تعداد معاملات نیز مهم است. داشتن مقداری اتریوم در کیف پول متاماسک خود برای ادعای ایردراپ و انتقال SOS به کیف پول اتریوم بسیار مهم است. تا 30 ژوئن 2022 می‌توانید این توکن‌های SOS را مطالبه کنید. اگر توکن‌های SOS را درخواست نکنید، به خزانه DAO بازگردانده می‌شوند.

  نحوه دریافت SOS airdrop
  theopendao.com را در مرورگر وب خود باز کنید و با کیف پول metamask متصل شوید. اطمینان حاصل کنید که آدرس صحیحی را در متاماسک که با آن تراکنش ها را در پورتال OpenSea انجام داده اید، انتخاب کرده اید.

  این همچنین به این معنی است که در صورت خرید یا فروش ان‌اف‌تی با استفاده از چندین حساب، می توان چندین بار دریافت کرد.

  در حال حاضر، ۷۷ تریلیون SOS در گردش است و بیش از ۵۰ درصد از حساب ها قبلاً دریافت SOS airdrop را داشته اند.